Kurumsal

Plus Transformer olarak faaliyete başladığımız günden bugüne ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerini kendisine misyon edinmiştir. Plus Transformer öncelikli hedeflerinden biri ihracat müşteri portföyünü sürekli geliştirerek dünyada lider Trafo üretim şirketleri arasında yer almaktır.

12 + Yıl Tecrübemiz ile Enerjiye Artı Katıyoruz.

Plus Transformer 36 kV’a kadar 50 kVA – 1600 kVA aralığında TSE ve IEC 60076 standartlarına uygun dağıtım trafoları üretimi yapmaktadır. TSE ve ISO 9001 standartlarında üretim yapmakta olan Plus Transformer uzman kadrosu ile dağıtım ve özel tip trafolar sunmaktadır.

slide1
slider-2
0 +
Yıllık Tecrübe
slider-3
Our Statistics

Tecrübenin Kalite ile Buluşma Noktası

 Plus Tranformer CE normlarına uygun yapılan trafo tasarım ve üretim prosesinde uygulanan ISO 9001-2015 standartları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı esastır.

0
Tamamlanmış Proje
0
Ülkeye Hizmet
0 +
Çalışan
0 +
Yıllık Tecrübe

Vizyonumuz

Sürdürülebilir büyümeyi iç ve dış pazarda sağlıklı şekilde devam ettirmek, yüksek üretim standartlarını koruyarak rekabet gücünü arttırmak, ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklı, güvenilir ve tercih edilen bir marka olmak, müşteri ve çözüm ortaklarıyla karşılıklı fayda ,saygı ve güvene dayalı nitelikli ve derinlikli ilişkiler kurarak sektörünün lider firmaları arasında yer almak.

Misyonumuz

Yeryüzündeki tüm faaliyetlerin, temelde insan odaklı olduğu düşüncesiyle insanlara en mükemmel ürün ve hizmeti sunmak,enerji sektörü değer zincirinin her aşamasında kalite odaklı faaliyetler ortaya koyarak iç ve dış pazarda katma değeri yüksek ürünler ortaya koymak

flag2

Dünya Standartlarında Üretim

Kalite ve kalitenin devamlılığına büyük önem veren Plus Transformer , ISO 9001 ve CE Kalite yönetim sistemi gerekliliklerine uygun, standart ya da özel şartnameler ve talepler çerçevesinde ürettiği üstün kaliteli ürünlerle sektöründe hızla büyümekte olan bir firmadır. Plus Transformer yüksek kalite standartlarını ve güvenilir teslim sürelerini, bünyesindeki eğitimli ve konusuna hakim uzman kadrosu ile sağlamaktadır.
15 yıllık tecrübesi ile Plus Transformer Tüm Dünya'ya hizmet sunmaktadır.

İletişim

Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Politikamız

 • Sektöründe öncü bir kuruluş olan Plus Transformer, kurmuş olduğu yönetim sistemlerinin (TS EN ISO 9001, TS EN ISO 14001, TS EN ISO 45001, TS EN ISO 17025) gereklerini tam olarak uygular ve etkinliğini sürekli geliştirerek sektörüne yön veren ve farkındalık yaratan bir üretici olmayı hedefler.
 • Üstlendiği imalat, servis ve bakım işlerini, müşteri taleplerini ve yürürlükteki yasal mevzuat şartlarını karşılayan ürünü düzenli bir şekilde sağlar.
 • Çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğine önem verir. Kendilerini geliştirerek yeni sorumluluklar almaları için fırsat tanır. Konularında bilgili ve deneyimli teknik kadro ile çalışmaya önem verir. Çalışanların yaratıcı yönlerini kullanarak; geliştirmesini sağlayacak bir yönetim anlayışını benimser.
 • Çevre boyutları ve İş sağlığı güvenliği ile ilgili tüm yasal şartlar, ilgili mevzuatlar, idari düzenlemeler ve müşteri gerekliliklerini sağlayarak sürekli gelişim ve iyileştirme sağlamak.
 • Çevresel performansımız sürekli iyileştirmesi yönünde çevre yönetim sistemimizi geliştirmek.
 • Tesis ve proses tasarımında çevresel etkileri göz önünde bulundurmak.
 • Teknik ve ekonomik olanaklar çerçevesinde çevreye en az zarar veren uygun teknolojileri kullanıp ham madde kullanımını azaltarak, doğal kaynakların korunması sağlamak.
 • Çevreye olan sorumluluklarımız konusunda tüm çalışmalarımızı ve müşterilerimizi bilinçlendirerek katılımlarını sağlamak.
 • Ürünün çevresel etkilerinin iyileştirilebilmesi için tedarikçilerle ve müşterilerle sürekli iletişim içerisinde bulunmak.
 • İş sağlığı ve güvenliği kuralları çerçevesinde oluşabilecek acil durum risklerini azaltarak, sağlık güvenlik ve çevre bütünlüğünü oluşturma,
 • İnsanlığın mutluluğu ve doğanın iyileştirilmesi için önceliği kendi çalışanlarının güvenliği ve mutluluğunu sağlamak.
 • Çevre ve insan sağlığına saygılı olmak